главная | карта сайта | написать письмо | поиск

КМАМК едет на "Africa EcoRace 2014/15"

23.05.2014 08:43  •  События, факты  •  Просмотров: 3134 / 0

КМАМК едет на "Africa EcoRace 2014/15"

Сьогоднi, 23 травня о 17:00 відбудеться прес-конференція, присвячена участі команди Київського міського автомотоклубу (КМАМК) в однієї з найскладніших гонок планети – Sonangol Africa EcoRace 2014/15.
  Цей трансконтинентальний ралі-рейд в точності повторює африканський маршрут легендарного марафону «Париж- Дакар» .
  Очолить команду Сергій Малик – майстер спорту України , чемпіон України та багаторазовий призер у різних дисциплінах – від кільцевих автоперегонів до мотозаліку в трофі-рейдах. Також Малик є регулярним дописувачем Книги рекордів України, встановлюючи все нові й нові рекорди.
«Sonangol Africa EcoRace – одна з найскладніших гонок на планеті , – говорить він. – І тільки вона зберегла той споконвічний дух пригод« Дакару», коли все було аскетично до первісності».
Брати участь в ралі-рейді команда буде на унікальному позашляховику «ВЕПР» , який ЗМІ охрестили «українським хаммером». Позашляховик вражає не тільки своїми значними габаритами та брутальним екстер'єром , але й силовими характеристиками і запасом міцності, характерними для військової техніки. Що не дивно, оскільки «ВЕПР» спочатку конструювався в одному з оборонних КБ з розрахунком на найсуворіші умови експлуатації. Підготовка позашляховика до африканського ралі-рейду проведена згідно технічного регламенту класу Т4 силами клубу КМАМК .
«Наша мета – не тільки дістатися фінішу й максимально наблизитися до подіуму, але і показати всьому світові, що Україна здатна повністю розраховувати на свої сили. Адже це буде перший український позашляховик у міжнародних змаганнях», – зазначив Сергій Малик.
Під час прес-конференції також буде йти мова про найближчі події, в яких братиме участь КМАМК, зокрема – Авіашоу 6-8 червня 2014 року у Житомирі, під час якого відбудуться перегони Формули-3 КМАМК з літаком та буде зроблено спробу встановити новий національний рекорд України.
Прес-конференція відбудеться 23 травня 2014р. о 17:00 за адресою: вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 116 у приміщенні кафе «КМАМК». Найближча станція метро «Палац Україна».
Додаткова інформація за телефоном (050) 311-35-34

Комментарии: